Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Internetová stránka obce Lehota pri Nitre.


Aktuálny rok 2017

Zasadnutie zo dňa 14.6.2017

Pozvánka 14.06.2017

Zápisnica a uznesenia

Úradná tabuľa

Spoločné vianočné korčuľovanie.

OŠK Lehota - hokejový oddiel Oilers Vás pozýva na spoločné vianočné korčuľovanie v sobotu 16.12.2017 o 19:00 hod. na vedľajšej ploche HK Nitra (hokejový štadión Aréna pod hradom). Vstup je voľný, doprava individuálne. Bufet bude k dispozícii.
viac...


 

Vianočný stromček pre Lehotu.

Vianočný stromček

Touto cestou sa chceme poďakovať starostovi  obce Milanovi Bírovi a obci  Veľké Zálužie za darovanie vianočného stromčeka.
 


 
viac...


 

Oznamy obce

Výzva pre majiteľov nehnuteľností - Západoslovenská distribučná a.s.

Západoslovenská distribučná a.s. ako poverený správca vyzýva všetkých vlastníkov, nájomcov alebo správcov nehnuteľností na okliesnenie stromov a porastov. Podrobnosti výzvy nájdete v priloženom súbore na stiahnutie.
viac...


 

Uzavretie dočasnej skladky konárov pri družstve.

Oznamujeme občanom, že dňom 29.11.2017 (streda) bola uzatvorená dočasná skládka bioodpadu a konárov na autobusovej zastávke pri družstve. Týmto dátumom sa zakazuje akýkoľvek vývoz a uskladnenie konárov a podobného bioodpadu na toto miesto.
viac...


 

Oznam - venčenie psov pri kaplnke.

Vážení spoluobčania!

Na zasadnutí obecného zastupiteľstva dňa 14.6.2017 bola zo strany občanov prednesená sťažnosť ohľadne venčenia psov pri našom pútnickom mieste „Kaplnke“ a na základe opakovaných sťažností občanov týmto majiteľov psov dôrazne žiadame, aby upratali výkaly, nepúšťali psov na voľno v obci a boli ohľaduplný k ostatným majiteľom psov.

Preto  Vás ešte raz chceme upozorniť na to, že pokiaľ chodíte na prechád ...viac...


 

Aktuálne zmeny v odpadovom hospodárstve - TKO!

Vážení občania,
v miestnom časopise sme vás upozorňovali na nadchádzajúce zmeny v odpadovom hospodárstve. Aktuálne sa zmeny týkajú zmesového komunálneho odpadu, ktorého vývoz u nás prebieha každú druhú stredu. Podľa VZN č. 02/2016 o nakladaní s komunálnymi odpadmi a drobnými stavebnými odpadmi na území obce Lehota budú vyvážané len tie kontajnery na zmesový komunálny odpad, ktoré budú označené štítkom/nálepkou. Nálepky sa budú lepiť na sme ...viac...


 

Úhrada za hrobové miesto.

Vážení spoluobčania, chceme Vás upozorniť na úhradu za hrobové miesto na našom miestnom cintoríne.
Je potrebné sa informovať na Obecnom úrade v Lehote, za aké časové obdobie máte - nemáte vysporiadané platby za hrobové miesta.
 
viac...


 

SPP - neoprávnené odbery = trestný čin

Ako prílohu nájdete oznam SPP a.s. o sprísnení postihov v trestnom zákonníku za neoprávnené odbery energií.
viac...


 

dnes je: 17.12.2017

meniny má: Kornélia

webygroup

Úvodná stránka