Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Internetová stránka obce Lehota pri Nitre.

Oznamy obce

Voľby do NSK 2017 - zoznamy.

Volebná komisia Nitrianskeho samosprávneho kraja  Vám zasiela podľa § 141 ods. 2 a § 146 ods. 2 zákona č. 180/2014 Z. z. o podmienkach výkonu volebného práva a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov v zákonnej lehote:
zoznam zaregistrovaných kandidátov pre voľby do zastupiteľstva podľa volebných obvodov, zoznam zaregistrovaných kandidátov pre voľby predsedu. Obec uverejní zoznam zaregistrovaných kandid ...viac...


 

Podporte svojím hlasom projekt na výmenu podlahy v stolnotenisovom klube.

https://www.gestopremesto.sk/hlasovanie/nitra/1283

Prosíme obyvateľov ako i športových fanúšikov o podporu pri hlasovaní v dotačnom programe na výmenu starej podlahy v stolnotenisovom klube. Hlasuje sa po odkliknutí na nižšie uvedený odkaz a je treba zadať aj telefónne číslo na ktoré vám pošlú kód na hlasovanie. Ďakujeme!
https://www.gestopremesto.sk/hlasovanie/nitra/1283
 

viac...


 

Výstava ovocia, zeleniny a ľudových výrobkov 2017.

Výstava ovocia, zeleniny a ľudových výrobkov 2017.

Základná organizácia Slovenského zväzu záhradkárov v spolupráci s Obecným úradom a Zväzom zdravotne postihnutých v Lehote Vás srdečne pozývajú na
Výstavu ovocia, zeleniny a ľudových výrobkov
ktorá sa uskutoční v kultúrnom dome v Lehote dňa 29. 9. 2017 od 14:00 do 19:00 a 30. 9. 2017 od 09:00 do 19:00 hod. Zber exponátov bude dňa 28.9.2017.

 
 
viac...


 

Hody majú rôznu tvár....

Zničený majetok ...

Áno, bohužiaľ, hody v Lehote majú aj inú tvár. "Mladí" z Lehoty, ktorí si nevážia nikoho a nič. Za stôl bude musieť obec zaplatiť. Fasáda nemala ešte ani týždeň a rýna sa musí vymeniť. Zdravotné stredisko slúži všetkým, ak si ho zničíme, tak sa potom nesťažujme. Peniaze na opravu sa mohli použiť niekde inde. Na výchovu svojich detí by mali dohliadať rodičia - niekto asi zlyhal, len či si to prizná... 
-webmaster-
 

...viac...


 

Aktuálne zmeny v odpadovom hospodárstve - TKO!

Vážení občania,
v miestnom časopise sme vás upozorňovali na nadchádzajúce zmeny v odpadovom hospodárstve. Aktuálne sa zmeny týkajú zmesového komunálneho odpadu, ktorého vývoz u nás prebieha každú druhú stredu. Podľa VZN č. 02/2016 o nakladaní s komunálnymi odpadmi a drobnými stavebnými odpadmi na území obce Lehota budú vyvážané len tie kontajnery na zmesový komunálny odpad, ktoré budú označené štítkom/nálepkou. Nálepky sa budú lepiť na sme ...viac...


 

Informácie pre voliča - voľby do orgánov samosprávy krajov 2017.

Voľby do orgánov samosprávy krajov sa uskutočnia dňa 4.11.2017 od 7:00 hod. do 22:00 hod. Podrobnosti k voľbe si môžete pozrieť v prílohe.
viac...


 

Oznam - venčenie psov pri kaplnke.

Vážení spoluobčania!

Na zasadnutí obecného zastupiteľstva dňa 14.6.2017 bola zo strany občanov prednesená sťažnosť ohľadne venčenia psov pri našom pútnickom mieste „Kaplnke“.
Preto  Vás chceme upozorniť na to, že pokiaľ tam chodíte na prechádzky so svojimi psami, aby ste po nich upratali výkaly, ktoré tam zanechávajú. 
V prvom rade je to nedôstojné tohto miesta a v druhom rade ľudom, ktorí sa starajú o toto miesto a prevádz ...viac...


 

Výberové konanie - manažér MAS Vitis.

Manažér kancelárie VITIS
Názov pracovnej pozície: Manažér kancelárie VITIS
Miesto výkonu práce: Veľké Zálužie a územie obcí VITIS
Termín nástupu: dohodou
Druh pracovného pomeru:  čiastočný pracovný úväzok v zmysle zákona 553/2003 Z. (50 %,  v prípade uznania štatútu MAS 100 %)
Záujemca nájde podrobnosti v prilohe.
viac...


 

Úhrada za hrobové miesto.

Vážení spoluobčania, chceme Vás upozorniť na úhradu za hrobové miesto na našom miestnom cintoríne.
Je potrebné sa informovať na Obecnom úrade v Lehote, za aké časové obdobie máte - nemáte vysporiadané platby za hrobové miesta.
 
viac...


 

Monografia dejín obce Lehota - zapožičanie fotografií.

Vážení spoluobčania,
obec Lehota zadala vypracovať monografiu dejín obce Lehota- knihu o histórii našej dediny. Ide o jedinečné dielo, ktoré spracúva tím odborníkov v oblasti histórie. Keďže dejiny obce v takom rozsahu ešte spracované neboli, obraciame sa na vás s prosbou o zapožičanie ako starých fotografií a rôznym starých dokumentov, tak i fotografií, ktoré zachytávajú dianie, ľudí, obec počas celého 20. storočia.
Ide o fotografi ...viac...


 

dnes je: 26.9.2017

meniny má: Edita

webygroup

Úvodná stránka