Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Internetová stránka obce Lehota pri Nitre.


Aktuálny rok 2019

Oznamy obce

Náhradný termín vývozu odpadu v lokalite Vinohrady.

OZNAM
Náhradný termín vývozu odpadu v lokalite Vinohrady
 
Vážení spoluobčania,
vo štvrtok, dňa 17.01.2019, sa bude realizovať v lokalite Vinohrady náhradný termín vývozu komunálneho zbytkového odpadu. Žiadame občanov z tejto časti, aby si vyložili nádoby na komunálny odpad.
viac...


 

Voľby prezidenta SR 2019

Všetky informcie k voľbe prezidenta SR najdete na tomto odkaze:
https://www.minv.sk/?volby-prezidentsr
viac...


 

Náhradný termín vývozu odpadov v lokalite VINOHRADY.

Vážení spoluobčania,
tento týždeň sa realizoval vývoz komunálneho zbytkového odpadu a vývoz papiera. Z dôvodu zľadovateného povrchu vozovky sa smetiarske autá nemohli dostať do lokality Vinohrady ako i do uličiek, ktoré prepájajú túto lokalitu s lokalitou Párovce. Náhradné zvozy na týchto uliciach budú robené budúci týždeň (14. 01 – 18. 01. 2019). Termín vývozov oboch druhov odpadov Vám oznámime miestnym rozhlasom a webovou stránkou obce. Ďa ...viac...


 

Zber vianočných stromčekov.

Vážení občania,
zber živých vianočných stromčekov sa bude realizovať na miestnom zbernom dvore, kde môžete počas otváracej doby (sobota: 9:00 – 12:00 a 13:00- 15:00) odzdobený vianočný stromček odovzdať. Zber bude prebiehať len počas mesiaca január s posledným možným vývozom dňa 26. januára 2019.
viac...


 

Monografia obce Lehota - zahájený predaj.

monografia

Oznamujeme všetkým záujemcom o monografiu obce Lehota, že si ju môžu zakúpiť na obecnom úrade. Cena je 12,-€ pre obyvateľa obce a 18,-€ pre ostatných záujemcov. Zároveň je možné zakúpiť aj publikáciu "Lehota v 20. storočí" v cene 8,-€. 
 


viac...


 

OZNAM - multifunkčné ihrisko uzavreté!

OZNAM   Obec Lehota oznamuje občanom, že multifunkčné ihrisko bude od 22.10.2018 z dôvodu rekonštrukcie uzatvorené pre verejnosť. viac...


 

Pomoc obetiam násilia.

Občianske združenie "Pomoc obetiam násilia Nitra" požiadalo prostredníctvom Úradu NSK o zverejnenie informačného letáku o pomoci obetiam násilia v regióne NSK.
Informačný leták nájdete nižšie ako súbor na stiahnutie.
viac...


 

dnes je: 16.1.2019

meniny má: Kristína

webygroup

Úvodná stránka