Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Internetová stránka obce Lehota pri Nitre.

Úradná tabuľa

Výrub drevín - havarijný stav

Vážení spoluobčania.
    Dňa 09.08.2018 nastala na Zdravotnom stredisku Lehota havarijná situácia. Zubnému lekárovi prestala odtekať voda do kanalizácie. V sobotu, dňa 11.08.2018, sme objednali firmu na pretláčanie a preplach a bolo skonštatované, že v kanalizačnom potrubí sa nachádzajú korene drevín. Po odkrytí kanalizačného potrubia, bolo vidieť, že koreňový systém dvoch stromov (breza previsnutá)prerástol cez spoje do kanalizácie a upch ...viac...


 

Oznamy obce

Odpis z elektromerov

Oznamujeme občanom, že od 20.8.2018 (pondelok) budú poverení pracovníci elektrární robiť v našej obci odpis stavu elektromerov. 
viac...


 

Separovaný zber - oznam.


Vážení občania,
v poslednom čase rastie počet nečistôt v separovaných odpadoch (Plast, Papier, Bioodpad), čo výrazne ohrozuje systém zberu v našej obci.  Napr. pri zbere Bio odpadu je tento kontaminovaný igelitmi, alobalmi, plastami a iným odpadom, často aj živočíšneho pôvodu, čo výrazne predražuje nakladanie s týmto odpadom.
Z vyššie uvedených dôvodov Vás preto žiadame o dôsledné dodržiavanie pokynov o triedení odpadu. Návod na ...viac...


 

Ako a prečo sa zaregistrovať na www.lehota.sk

Ako sa registrovať

Všetkým obyvateľom obce Lehota odporúčame zaregistrovať sa na stránke www.lehota.sk. Na základe registrácie Vám príde upozornenie priamo do e-mailu o zmene a doplnení stránky.
Pokiaľ chcete byť informovaný, využite REGISTRÁCIU.
Nižšie Vám prinášame jednoduchý návod, ako na to:viac...


 

dnes je: 21.8.2018

meniny má: Jana

webygroup

Úvodná stránka